21 вересня пройшли заняття з вихованцями Андріївського ліцею N2, які були організовані і проведені психологами МБО «БФ “СОС Дитячі Містечка» Україна.
Почалося заняття з ігротерапіі, грали в гру «Чарівний мішечок», через відчуття дотику до фігурки, намагалися відгадати назву тваринки. Потім її малювали, створювали для неї безпечний простір. Отримали емоційне розвантаження.Пішли додому спокійними, задоволеними, отримавши безліч позитивних емоцій.
![Возможно, это изображение 5 человек, люди учатся и детская игрушка](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/380953656_332153545956573_8000884178703404193_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=5614bc&_nc_ohc=tFieqimSwacAX9DNmsk&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfBL9CeU749SaznV3eIiP9keO-QL6lcA4l16JPMzZuW2-A&oe=65130AB7)
![Возможно, это изображение 6 человек и люди учатся](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/380174231_332153745956553_8534861378123363224_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=5614bc&_nc_ohc=dTdKHjsgOdUAX8xnazR&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfCG0AQRqqcJXKoSXPtLdhlPJqJ7RrIbGUszfdArSGXlzA&oe=6512C73E)